Tungsten sahip karbür kesme aletleri parametreleri

Tungsten sahip karbür kesme aletleri parametreleri

1. Hat kesme hızı V:

"V" katı karbit gereç döner talaşlı imalat, hat hızı boyunca teğetsel yönde bir yarıçap, tungsten zaman temsil eder.Aracı malzeme özelliklerini, yüzey kaplama malzemeleri ve süreçler, malzemeler ve mekanik özellikleri, soğutma şekli, tezgahları ve hareket özellikleri diğer eserler belirler faktörü. V dayanabilir Genel yüksek hızlı çelik kesme aletleri az 100M / dk, ve 300M / Dk CNC takım V up kullanarak artık yüksek hızda işleme olduğunu.

2. Miktarı fz kesme Her bıçak:

"fz" ile tamamlanan her bıçağın miktarını, Kesme dedi. Bu karbür kesici aletlerin gücüne bağlıdır ve geometrik ayağın ön boyutu ve yaklaşık bıçağın arka köşeleri. Genellikle, bütün araç FZ 0.01-0.1mm alır. İri taneli bıçak açık fz 0,15-0,25 almak.

3. Besleme hızı F:

Tungsten sahip karbür kesme aletleri

"F" ile kesme aletleri ileri hız tungsten karbür, için İş parçası göreli gösterir. Bu araçlar, performans, hız, hacim kesme tungsten karbür gücüne bağlıdır ve her bir bıçak kenar numaralarını kesim.

4. karbür aracı hızı N tungsten:

"N" ile karbür araçları Dönme hızı gösterir. Özellikle CNC milli ve takım performansı performansına bağlıdır ve şekilde kablo kafa kelepçe yapısı ve hassas tungsten karbür kesme aletleri ile ilgili.

5. Formülü:

V=(πDN)/1000

Bunların arasında, D: takım çapı mm; N: Hız rpm; V: tel kesme hızı M / dak.

F=ZfzN

Bunların arasında, Z: Flüt; fz: mm başına kenar kesme miktarı; N: Hız rpm.

6. kesme derinliği Reklam ve genişlik Rd:

Onlar karbür kesici aletlerin genel mekanik özellikleri üzerinde karar ve malzeme işlenir. Pre-sertleştirilmiş takım çeliği kesme, katı karbür kesici aletler kaplı TIALN kullanıyorsunuz için: MS2MB topuzlu bıçak Ad≤0.06R, Rd≤0.1R; MS2MS düz bıçak Ad≤0.0.15D, Rd≤0.1D.

Bu genellikle Rd genellikle yüzey gereksinimleri ile sınırlıdır topuzlu bıçak bitirme zamanda derinlik ve genişlik önerilen bir tungsten karbür kesici araçları, Reklam gerekli ödenek bitirme sınırlıdır.Reklam Rd ve iş parçası işleme düzlemi boyutsal doğruluk ve bitiş sınırlıdır gerekli işlem süresinde bir bıçak düz tarafı vardı.

tungsten karbür doğrudan işleme, doğruluk, maliyet verimliliğini etkileyen parametrelerin yukarıda kesme aletleri ve değeri iş parçası malzemesi ve kesme miktarı, seçilen aracın makul modeline dayalı olmalıdır, programı optimize edilecek şekilde ayarlanır araçlar iyi sonuçları kesme tungsten karbür oynarlar.


Başka bir soru veya tungsten sahip karbür kesme araçları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sementit karbür
3.Tungsten karbür uçlar