Tungsten sahip karbür kesme aletleri

Tungsten karbür araçları kesici sertliği 77 81 HRC arasında değişmektedir. Tungsten karbür kesme aletleri, matkaplar, Raybalar, keyseat kesiciler ve frezeler, termal olarak kararlı ve aşınmaya karşı yüksek direnç gibi. Sert metal Ancak, kırılgan ve sert kullanıma, yanlış veya kayma kırık araç ve / veya kötü takım ömrü yol açabilir. Sert kurulumları ve doğru iğ en yüksek performans için gereklidir. Karbür sonra çelik kadar büyük tungsten sahip karbür araçları daha pahalı olma eğilimi daha pahalı.

Son derece büyük bileme alanı ve yüksek besleme hızı, maraton tasarım eziyet için tungsten sahip karbür yapılan kesici. Katı tungsten sahip karbür gibi işleme aşındırıcı ahşap ve kompozit malzemeler için ideal fazla aşınmaya dayanıklı.

Yenilik takım sektördeki liderliğini Bizim sürekli sürücü yüksek hızda işleme ve yüksek performanslı delme uygulamaları için özel malzeme yüzeyleri ve takım geometrileri bizim gelişmesine yol açmıştır. Bu uzman karbür araçları her minimize toplam elde etme maliyetleri ile maksimum verim sunmaktadır sağlar.

tungsten sahip karbür punta matkabı tungsten sahip karbür kafa oyucu tungsten sahip karbür kesici keyseat tungsten sahip karbür frezeler

Başka bir soru veya tungsten sahip karbür kesme araçları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sementit karbür
3.Tungsten karbür uçlar