Tungsten sahip karbür spiral ahşap kesici

Tungsten sahip karbür spiral ahşap kesici tercihleri​​:

Tungsten sahip karbür spiral ahşap kesici tasarım parametreleri böylece oluk, çekirdek çapı, hafta bıçak eğim açısı, helis açısı ve sayılabilir.

①Groove. Oluğun iki tür vardır, bir diğer arka olmadan yüksek bir şeklidir, bir yüksek formu geri döndü. Tipik haliyle, yüksek bir arka biçiminde kullanılması tercih edilmektedir, ancak bu araç aşağıdaki yarı-3mm üretimi genellikle yüksek bir arka şeklinde kullanıldığı zaman ortaya çıkmaktadır. İki küçük formun kullanımında fark, bu yüzden odak sürece genel ilkelere göre seçebilirsiniz gibi, tasarım dikkate alınmayacaktır.

②Çekirdek çapı. Çekirdek çapı aracının önemli bir parametre, çekirdek çapı kolaylıkla alet ömrü kısa kesim çok küçük kırık, zayıf sertlik aracı, olduğu; göbek çapı, çok büyük talaş alanı yetersiz enkaz takmayı eğilimli, aracın sıcaklık keskin bir artış bıçaklar ve diğer fenomenler yanıklar meydana, ama aynı zamanda araç ömrünü etkiler olacaktır. Bu tör göbek çapı tasarımında Ağaç işleme aletleri, ana dikkate ahşap kesim işlemi daha geniş bir alana elde etmek için, kesilmiş ve bir kesit daha büyük bir radyal derinliğe de sahiptir, cips çip cep ikamet çipi azaltarak düzgün boşaltılabilir zaman ve takım ömrü amacı uzatmak amacıyla, en kısa sürede ısı kesmeyle, genel olarak seçilen kenara, 0.45 ila 0.5 katı çapının çekirdek çapının tasarım dayanmaktadır.

Tungsten sahip karbür spiral ahşap kesici

③Hafta bıçak talaş açısı. Ön köşe darbe kuvveti, talaş boşaltma, takım ömrü ve böylece çok büyük, bu yüzden tasarım ön köşe aracı tasarımının önemli bir parçasıdır.Tasarımı, genellikle, nispeten büyük bir pozitif talaş açısı seçilmelidir şekilde ağaç, nispeten yumuşak ve kolay bir kesme malzemeler, malzemenin ait olan ° 25 ° ila 17 ° arasında bir seçim.

④Helix açısı. Helis açısı kesici kesme ve yavaş yavaş kesme genişliği, kesme direnci azaltılabilir azaltılması, iş parçası kesebilir.Küçük helis açısı, daha uç direnci, eğilme direnci daha kesme kuvvetini yaşadı; helis açısı ucu gücü daha küçük, daha büyüktür. Gerçek çalışma açısı, artmadan helis açısı, çok büyük olduğunda, temas alanı daha büyük birimlerde ise, kesme kuvveti küçüktür. Buna ek olarak, kuvvet aracına dik helezon açısı, aynı zamanda büyük olan büyük bir kesme derin işleme için uygun değildir, ve talaş boşaltma de bozulur.Ahşap kesme sürecinde dikkate önemli faktör alarak büyük bir miktar kesme sürecinde oluşturulan odun yongaları, genellikle sarmal açısı 15 ° ~ 25 ° seçilir.

⑤Hafta bıçak genişliği. Özel Not yokluğunda, haftanın bıçak genişliği, çevresel kenar metotta göreceli olarak sabit değeri ölçülür. Kesicinin, 0.08 x kanat çapı 0,2 değerinin çoğu için; küçük kesici (az yarı-3mm bıçak çapı), 0.12 × bıçak çapı değeri ise.

⑥Kornerden.Açılı ahşap malzemeleri keserken kesim işlemi kanadını ve kesim yüzeyi ve işlenmiş yüzey sürtünmeyi azaltmak için esas sonra, açı genellikle 16 ° ~ 20 ° açı değerinden sonra ilk aşağıdaki kurallara göre seçilir; İlk 28 ° ~ 32 °, iki açı değerinden sonra.


Başka bir soru veya tungsten sahip karbür kesme araçları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sementit karbür
3.Tungsten karbür uçlar