Tungsten sahip karbür adım araçları

Tungsten sahip karbür adım araçları küçük çalışma aletleri içeriye öğütme olukları için dikey bir freze aleti üzerine monte edilir, bir freze bıçağı, bir ya da daha fazla döner bir bıçak kesici dişleri olan, öğütme için kullanılır. Sırayla her diş aralıklı iş parçasının marjı kesti. Iş doyuramam eksenel yönde çevresel uç yüzüne diş oluklar Makinede yüzeyleri çekildi ve zaman için, diş merkezinden ucu eksenel besleme olabilir vardır. Metal siper yamaç boyunca karbür kesici tungsten, yüzey freze attı; Mayıs kaba, yarı-terbiye, hassas freze parçaları, yaygın olarak kullanılan.

Özellikleri:

metal frezeleme oluklar, engebeli yüzeylerde 1.;

kaba freze, yarı-terbiye, hassas freze parçaları, yaygın olabilir 2.;

değirmen bıçak imalatı yapılan 3. bıçak yüzeyi pürüzsüz, küçük çip direnç, ısıl işlem, yüksek sertlik sonra bütün taşlama, hassas yüksektir.

İşleme aralığı:

Tungsten sahip karbür adım araçları

kalıp çelik, dökme demir, karbon çelik, alaşımlı çelik, takım çeliği, genel demir ve diğer malzemeler.

Kullanım Araç İpuçları:

kesim yüzeyi daha iyi olsun ve takım ömrünü uzatmak amacıyla. Yüksek hassasiyet, yüksek sertlik ve bıçak dinamik dengesini kullandığınızdan emin olun.

1. Bu aracı kullanmadan önce, ölçme aracı yaw lütfen alet sapma doğruluğu 0.01mm aşıyor, kesmeden önce düzeltin lütfen.

2. takım aynasının uzunluğu uzun, kendi hız, besleme oranı kesilmiş lütfen uzattı eğer miktarını uzanan veya miktarını kesmek için kısa daha iyi bir araç uzanan.

3. zaman bir istisna durumunda kesme titreşimler veya ses, bugüne kadar durumu iyileştirmek için mili hızı ve kesme derinliği kesti.

4. püskürtme veya hava soğutma ile çelik malzeme yüksek alüminyum titanyum iyi sonuçları oyun yapmak için en uygun yoldur. Paslanmaz çelik, titanyum ya da ısıya dayanıklı alaşımlar suda çözünür kesme yağı tavsiye edilir değildir.

5. İş parçası kesme modunda, makine, başvuru için yukarıdaki verilerin yazılım darbeye bağlı olarak sadece% 30 ~% 50 yem oranını kestikten sonra stabil durumda olduğu için.

Başka bir soru veya tungsten sahip karbür kesme araçları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sementit karbür
3.Tungsten karbür uçlar