Tungsten sahip karbür ocak

Ocak yaygın olarak kullanılan bir araçtır işleme dış meshing düz ve helis dişliler. Büyük bir ocak işleme helezoni dişli helis açısına eşit olduğunda, diş sayısıdır hob kafa parçası, diğer sarmal dişli eşdeğer sabit bir devir sayısı oranına yapan başka bir çalışma alanına göre sarmal dişli çifti, amacıyla zarfın komşu diş pozisyonları dişler tarafından dişli diş kesmek için. En sık üretim verimliliğini artırmak amacıyla, seri üretim tek bir kafa, ocak, olan kullanılan genellikle uzun ocak kullanılır. Tek Kafa ocak dönüş, kendi ekseni etrafında dişli birini döndü; boğa ocak dönüş, dişli ve ocak başkanı aynı sayıda döndü.

Küçük modül dişli ocak tarafından üretilen yüksek hız çeliği, genellikle tüm yapıyı kullanın. Karbür üretimi ocak, önemli ölçüde kesme hızı ve diş gıcırtıları verimliliğini artırabilir. yaygın olarak çeşitli küçük modülü dişli işleme sanayi imalat saatler ve enstrüman kullanılmıştır karbür ocak tungsten. Orta modülü tungsten sahip karbür ocak dökme demir ve bakalit dişli işleme için kullanılan. 3 mm'den az karbür bardaklar modülü de çelik dişlileri işlemek için kullanılır. Karbür ocak da sertleştirilmiş dişli (sertlik HRC50 ~ 62). Bu genellikle, 30 ° 'lik bir negatif eğim açısı, kesim payının kazımak için bir diş yüzeyinin bir tabaka ile oluşturulan tek bir freze dişleri kaynaklı bir yapıdır.

Tungsten sahip karbür ocak

Uluslararası standartlara, ocak doğruluk sınıfı Sınıf A ayrılır ve AA notu ﹑ B sınıfı edilir. Özel hassas işleme dişli ve bazı ülkelerde de AAA notu ocak için. Dişli kesme işleminde, ocak üretim hatası esas dişli profil hata ve önyargı taban bölümünü etkilemektedir.

Hob tıraş denilen ocak ile işlemeden önce

Tıraş dişli. Freze dişi tıraş, özel şekli imal ihtiyaçlarına göre formunda kalan miktarı tıraş. Yivli dışbükey köşeleri ocak diş zeyilname ﹑ diş kökü nispeten sık görülen formu, bazı chamfered diş tepesinde, dişli kırılması bazı kökünde işlenecek kalan miktar eşit tıraşın orta kısmını tıraş bırakın.

 

Başka bir soru veya tungsten sahip karbür kesme araçları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sementit karbür
3.Tungsten karbür uçlar