Tungsten sahip karbür dilme bıçakları

Tungsten sahip karbür dilme bıçakları metal malzemelerin çeşitli ve yüksek hızlı demir testeresi parça kesici, özellikle zor yüksek için freze işleme yüksek yarık doğruluk, iyi bitirmek, hızlı verimlilik, uzun takım ömrü, uzun bir yarık boyutu tutarlılık ile karşılaştırıldığında, zor malzemelerin işlenmesinde yarık daha üstün malzemeleri, tekstil, gemi yapımı, otomotiv, enstrümantasyon, petrol, askeri sanayi, gelişmiş araçlar, ama aynı zamanda benzer ithal makine aletleri desteklemektedir.

Işlem veya makine doğruluğu kolayca kötü talaşlı olduğu kesim, yani tungsten karbür kullanımı aşağıdaki bıçak kesici Not görünce karbür dilme kesiciler tungsten, ancak çünkü tokluk uygunsuz seçim beter yüksek hız çeliği karbür kendisi pek çok avantajı vardır:

tungsten karbür kesici bıçak ince, yani, yüksek hassasiyetli makine aletleri büyük bir radyal aşınma veya eksenel salgı kolayca zarar, böylece freze iyi durumda çalıştırmak olmalıdır eğer, titreşim ve gerilme strese karşı daha duyarlı kullanarak , sert, yumuşak iletim Arbor, diş başına besleme sabit bir miktar yeterli ol. Özel şartlar şunlardır:

Tungsten sahip karbür dilme bıçakları

1. Hassas freze çardak üzerine monte edilir genellikle karşılanır olmalıdır: radyal aşınma ≤0.02mm, eksenel aşınma ≤0.01mm.

2. Bunlar mümkün olduğu kadar büyük bir kanadın flanş kenarları ile gövde üzerinde kenetlendiği, delme derinliği etkilemez. Amacımız titreşimleri önlemek üzere yanal baskıya da ortadan kaldırmak için, flanşın dış çapı, tipik olarak, pervane kanadının üçte birinden daha az değildir.

3. karbür hızlı Vc kesici bıçak kesici seçilebilir devir demir testeresi gördüm tungsten genellikle daha aynı koşullar altında, makul bir freze hat hızı Vc ve diş Sz'nin başına besleme miktarını seçin, ancak her diş ilerleme hızı daha az olmalıdır besleme hızı çelik miktarı, genellikle, Sz 0.005-0.025mm / uç arasında ayarlanmış, özel değerleri kullanıcının hızda frezeleme dayanmalıdır öğütme malzeme özellikleri, kesici takım çapı, faktör kalınlığı, diş sayısı, öğütme derinliği seçim kararları.


Başka bir soru veya tungsten sahip karbür kesme araçları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sementit karbür
3.Tungsten karbür uçlar